Teenused

Sansõlmede lahendused

Teostame professionaalseid töid nii kodudes, kontorites kui ka näiteks korteriühistutes. Meie eksperdid omavad aastatepikkuseid kogemusi ning väljaõpet, et olla abiks kõigi sansõlmede probleemide lahendamisel. Meie ettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele usaldusväärset ja professionaalset santehnilist teenust alates segistite ja valamute hooldusest kuni vannitubade ehituse ja aurusaunade paigaldamiseni. Leiame kiired ja parimad võimalikud lahendused lähtudest igast kliendist ja projekti vajadustest individuaalselt.

Vannitubade ehitus

Meie spetsialistid ehitavad vannitoa kiiresti ja professionaalselt. Pakume vannitubade ehitamisel täisteenust ehk alates seinte ja põrandate ehitusest, vanni paigaldamise kuni hermeetikuga viimistluseni. Korrektselt ehitatud vannituba on hea investeering aastateks. Asjatundlik vannitoa remont tagab hea tulemuse pikkadeks aastateks. Pakume vannitoa remontimiseks ning renoveerimiseks terviklahendust.

Vanni paigaldus

Meie töötajad paigaldavad vanni kiiresti ja professionaalselt. Pakume vanni paigaldamisel täisteenust ehk alates vanni monteerimistest ja äravoolu paigaldamisest kuni hermeetikuga viimistluseni. Meie tegevusvaldkonda kuuluvad nii malmvannid, komposiitmaterjalist vannid, kui ka plekkvannid ja akrüülvannid. Korrektselt paigaldatud vann püsib stabiilselt paigal, on korrapäraselt loodis ning torud lekkevabad. Paigaldame ka eri suuruses mullivanne ning teostame nende santehnilisi töid.

Massaaživanni paigaldus

Massaaživanni paigaldus peaks olema kindlasti teostatud vaid väljaõppe saanud professionaalide poolt. Massaživanni ülesseadmine nõuab erilist tähelepanu ning komponentide juhenditele vastav kokkupanek tagab selle korrektse toimimise. Lisaks vanni kinnitamisele ja segisti/äravoolu paigaldamisele nõuab massaaživann ka elektriseadmete õiget seadistamist. Meie spetsialistid on varustatud kõigi vajaminevate tööriistade ja –vahenditega, et saaksite massaaživanni mõnusid muretult nautida!

Aurusauna paigaldus

Pakume aurusauna paigaldamise teenust kiirelt ja professionaalselt! Aurusauna paigaldamisel tuleb lisaks veesüsteemi monteerimisele kindlustada ka kabiini tugev kinnitamine, et vältida selle kõikumist. Samuti tagavad meie santehnikud õige veesurve seadistamise, mis on aurusauna puhul eriti oluline. Aurusauna ohutuks kasutamiseks tuleb see ka maandada. Meie meistrimeeste paigaldatud aurusaunad on veekindlad ning elektrisüsteemid ohutult üles seatud. Jäta aurusauna paigaldus meie väljaõppe saanud spetsialistide hooleks ning saad kiirelt nautida aurusauna tervistavaid ja lõõgastavaid mõnusid!

Massaažikabiini paigaldus

Selleks, et saaksite kindlad olla massaažikabiini korrektses toimimises, kutsuge meie väljaõppinud meistrimehed! Massaažikabiini paigaldus eeldab täpseid teadmisi, oskusi ja töövahendeid. Meie professionaalsed santehnikud paigaldavad massaažikabiini alates kabiini kokkupanemisest ja kinnitamisest kuni silikooniga viimistluseni. Erilist tähelepanu pöörame ka elektriseadmete korrektsele ühendamisele. Meie tehnikud järgivad massaažikabiini paigaldamisel ohutusnõudeid ja täpseid juhendeid. Paigaldame nii lihtsamaid dušikabiine kui ka keerukamaid mitmefunktsioonilisi massaažikabiine vanniga.

Sauna ehitus

Sauna ehitus võib olla väga väljakutsuv projekt, ent detailselt läbimõeldes soovitame jätta oma unelmate sauna ehitus spetsialistide ülesandeks ja ise pühenduda saunarõõmude nautimisele. Korraliku leili saamiseks on õigesti ehitatud leiliruumil oluline osa. Sauna tüüpidest on meile tuntuimad vene, rooma, türgi ja soome saun. Heas saunas on siledaks lihvitud, kuid värvimata puitseinad, laudpõrand ning pidevalt köetav kerisahi, mis ühteaegu parandab ka sauna ventilatsiooni.

Dušinurga paigaldus

Pärast vannitoa remonti või ehitust on dušinurga paigaldus üks viimastest töödest. Esmapilgul lihtsa ettevõtmisena näiv töö võib põhjalike teadmiste puudumise korral kaasa tuua lisakulutusi. Meie spetsialistid arvestavad torustike asukoha ja ruumi omapärast ning valivad kõige optimaalsema asukoha dušinurga paigaldamiseks. Dušinurga õige paigaldus väldib veelekkeid ning tagab uste ja seinte korrektse asendi ja seeläbi ka pika eluea. Lisaks dušinurga paigaldusele pakume teenusena ka nende vahetust, remonti ja hooldust.

Segisti paigaldus

Segisteid leidub igas majapidamises ja kontoris, kus on tualett, dušinurk või köögiala. Paigaldame segisteid kiirelt ja professionaalselt, tagades nende korrektse toimimise. Köögitasapinnale või valamu servale paigaldatud segisti nõuab õiges suuruses augu puurimist, vannitoas aga õige asukoha valikut, sest üldjuhul on seinad juba paaditud. Korrektselt paigaldatud segisti väldib tilkumist ja veelekete tekkimist. Kui aja möödudes peaks mõni probleem esinema tasub kustuda meie professionaalsed santehnikud. Paigaldame, hooldame ja vahetame segisteid kiirelt!

Valamu paigaldus

Meie tehnikud paigaldavad valamuid nii kööki kui vannituppa kiirelt ja professionaalselt! Klassikaliselt töötasapinna peale ehk ülevalt paigaldatud valamu vajab õiges suuruses ava ja õiget kinnitust. Töötasapinna sisse ehk alt paigaldatud valamu nõuab aga juba keerukamaid oskusi, et tulemus jääks puhas ja viimistletud. Samuti tuleb eelnevalt kogu köögis toimetamise protsess läbi mõelda, et kõik oleks vajalikus ulatuses. Lisaks köögile paigaldame valamuid ka vannituppa. Meie professionaalid paigaldavad ja vahetavad igat tüüpi valamuid.

WC-poti paigaldus

Jäta WC-poti paigaldus meie hooleks! Paigaldame WC-poti turvaliselt ja kindlalt, olenevalt WC-poti tüübist, põranda või seina külge. Meie tehnikud on varustatud kõigi vajalike vahendite ja teadmistega, et ei peaks ise katsetades koduste vahenditega selle töö ette võtma. Näiteks pole soovitatav WC-poti ja kanalisatsioonitorude ühendamisel kasutada montaaživahtu, sest see võib tekitada torudes ummistusi. Kõiki nüansse WC-poti paigaldamisel polegi võimalik ise teada, seetõttu ongi parem see mure jätta lahendada meie tehnikutel, kes on abiks nii paigaldusel, remondil kui ka vahetamisel.

Dušisegisti paigaldus

Olgu selleks uue dušisegisti paigaldamine või vana väljavahetamine – meie santehnikud teostavad töid professionaalsel tasemel! Vajalike vahendite olemasolu ja põhjalikud kogemused tagavad dušisegisti korrektse toimimise. Vahel võib vana segisti olla nii tugevasti kinni jäänud, et koduste vahenditega enam hakkama ei saa. Meie kogemustega eksperdid teostavad töid kiirelt ja kvaliteetselt. Anname nõu õige dušisegisti valimisel ning leiame parima lahenduse igale probleemile.

Radiaatorite ja boilerite paigaldus

Radiaatorite ja boilerite paigaldus nõuab tingimata professionaalide kätt! Korrektselt paigaldatud radiaatorid teevad ruumi mõnusalt soojaks ega leki. Äärmiselt oluline on radiaatorid paigaldada selliselt, et neisse ei tekiks õhku ning neis vesi saaks vabalt liikuda. Boileri paigaldus nõuab samuti asjatundja kätt, et see saaks õige koha peale ning sellele oleks tagatud ka piisavad tingimused. Ajapikku võib radiaatorites ja boilerites tekkida rooste ning need vajavad professionaalset hooldust või väljavahetust. Meie väljaõppe saanud spetsialistid teostavad radiaatorite ja boilerite paigaldust nii eluruumis, kontoris kui ka teistes tööstuslikes hoonetes.